4 5/9+13/18 - (1 1/3-7/18)

+2
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 20:56
    0
    4 5/9+13/18 - (1 1/3-7/18) = 4 5/9+13/18 - (1 6/18-7/18) = 4 10/18+13/18 - (24/18-7/18) = 4 23/18-17/18=4 6/18=4 1/3