7 7 7 7=5

7 7 7 7=6

7 7 7 7=7

7 7 7 7=8

7 7 7 7=9

+3
Ответы (1)
  1. 13 июня, 18:33
    0
    77:77=1

    7:7+7:7=2

    (7+7+7) : 7=3

    77:7-7=4

    7 - (7+7) : 7=5

    (7·7-7) : 7=6

    (7-7) ·7+7=7

    (7·7+7) : 7=8

    7 + (7+7) : 7=9

    (77-7) : 7=10