3/10+1/2=

2/9+0=

19/75-11/50=

11/14+8/21=

+2
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 22:11
    0
    2/9+0=2/9

    19/75-11/50=285-110/5=175/5=35

    11/14+8/21=77+56/7=133/7=19