1/3 х+1/4 х+1/5 Х=1 19/75

+4
Ответы (1)
  1. 19 января, 09:42
    0
    1) 1/3x + 1/4x + 1/5x=47/60

    2) 1 19/75 : 47/60 = 1 3/5