9/11-2/5, 13/16-9/32, 3/28+5/14, 14/15-7/10, 3/8+1/6, 9/25-7/20, 37/42-17/24, 11/24-3/16, 9/16+7/24-3/8, 1/3-1/6+1/4, 2/5+4/15-5/9.

+4
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 17:00
    0
    9/11-2/5=0,41

    13/16-9/32=0,53

    3/28+5/14=0,45

    14/15-7/10=0,23

    3/8+1/6=0,53

    9/25-7/20=0,01

    37/42-14/24=0,3

    11/24-3/16=0,27

    9/16+7/24-3/8=0,48

    1/3-1/6+1/4=0,42

    2/5+4/15-5/9=0,11