2+2:2+2+2+5:8 (4:2+6) =

+4
Ответы (2)
  1. 10 июня, 04:33
    0
    2+2:2+2+2+5:8 (4:2+6) = 2+1+2+2+5:8 (2+6) = 7+5:8*8=7+5/8*8 = 7 + 1 = 8
  2. 10 июня, 04:59
    0
    2+1+2+2+5:8 х8=7+5=12