Доповни числа до найближчих до них круглих чисел 16,38,57,86,49,99

+5
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 02:28
    0
    16+4=20

    38+2=40

    57+3=60

    86+4=90

    49+1=50

    99+1+100