4,9-4,8: (3-19) - 1,4 (-8)

+4
Ответы (1)
  1. 3 мая, 15:16
    0
    1) 3 - 19 = - 16 2) 4,8 : (- 16) = - 0,3 3) - 1,4 (-8) = 11,2 4) 4,9-0,3+11,2=15,8