4*1 1/2, 2 3/8*6, 1 3/4*2

+4
Ответы (1)
  1. 12 марта, 17:05
    0
    4*1 1/2=4/1*3/2=6

    2 3/8*6=19/8*6=57/4=14 1/56

    1 3/4*2=7/4*2=7/2=3 1/2