4 4 4 4 4 = 15

4 4 4 4 4 = 160

4 4 4 4 4 = 40

+4
Ответы (1)
  1. 24 октября, 00:23
    0
    (4*4*4-4) / 4=15

    4 * (4+4) + (4+4) = 40

    (4*4+4) * (4+4) = 160