9• (4•25)

15• (4•9)

11• (10•3)

10• (29•2)

+3
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 16:49
    0
    9 * (4*25) = 9*100 = 900

    15 * (4*9) = (15*4) * 9 = 60*9 = 540

    11 * (10*3) = (11*10) * 3 = 110*3 = 330

    10 * (29*2) = 10*58 = 580