A) 0,7 + 1/5 Б) 1/2 - 0,45 В) 3/7 + 14/19 Г) 5/11 + 1/5

+2
Ответы (1)
  1. 8 июня, 20:13
    0
    0,7+1/5=0,7+0,2=0,9

    1/2-0,45=0,5-0,45=0,05

    3/7+14/19=1 целая 22/133

    5/11+1/5=36/55