9:-6-1.2

9:-0.3-1.2

9:2-1.2

+5
Ответы (1)
  1. 21 августа, 15:12
    0
    9:-6-1,2=-2,7

    9:-0,3-1,2=-31,2

    9:2-1,2=3,3