А = 8,12,24,35 в=50,40,30,20

а+10 в-4

+4
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 21:44
    0
    8+10=18

    12+10=22

    24+10=34

    35+10=45

    50-4=46

    40-4=36

    30-4=26

    20-4=16