54:6-30:6

32:4+6*8

86-42:6

24+48:6

24:6+9

+3
Ответы (2)
  1. 25 июля, 07:35
    0
    1) = 4

    2) = 56

    3) = 79

    4) = 32

    5) = 13
  2. 25 июля, 09:14
    0
    9-5=4

    8+48=56

    86-7=79

    24+8=32

    4+9=13