3 (х+5 х) = 7-5 х математика 6 класс

+1
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 01:00
    0
    3 (х + 5 х) = 7 - 5 х

    18 х = 7 - 5 х

    23 х = 7

    х = 7/23