0,29 + (5,75+27,8) / 0,5-3,8

+2
Ответы (2)
  1. 11 марта, 20:34
    0
    0.29 + (33.55) / 0.5-3.8=67.1-3.51=63.59
  2. 11 марта, 22:55
    0
    0,29 + (5,75+27,8) / 0,5-3,8=64,38