60 м кв-60 дм кв=

50 км кв-50 м кв=

7 дм куб-3 см куб=

6 см куб-6 мм=

+4
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 17:44
    0
    60 м²-60 дм²=6000 дм²-60 дм²=5940 дм²

    50 км²-50 м²=50000000 м²-50 м²=49999950 м²

    7 дм³-3 см³=7000 см³-3 см³=6997 см³

    6 см³-6 мм³=6000 мм³-6 мм³=5994 мм³