4) 19 - (2-18/3) =

5) - 60/15+7 * (6-14) =

6) - 11 * (5-9) - 60 / (-12) =

+3
Ответы (1)
  1. 12 марта, 15:19
    0
    19 - (2-18/3) = 19-2-6=11

    -60/15+7 * (6-14) = - 4+7 * (-8) = - 4-56=-60

    -11 * (5-9) - 60 / (-12) = - 11 * (-4) + 5=44+5=49