Знайдить найбильше та найменше значения функции у=1/3 х^3-4 * на видризку[0; 3]

+3
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 15:54
    0
    Y'=x²-4 = (x-2) (x+2) = 0

    x=2∈[0; 3]

    x=-2∉[0; 3]

    y (0) = 0 наиб

    y (2) = 8/3-8=-16/3 наим

    y (3) = 9-12=-3