9-6x=3x-6

(x-3) (x+5) = 0

-3 (2y+7) - 1=12

+1
Ответы (2)
  1. 29 апреля, 19:15
    0
    9-6x=3x-6; (x-3) (x+5) = 0; - 3 (2y+7) - 1=12

    3 (3-2x) = 3 (x-2) x²+2x-15=0 - 6y-21-1=12

    3-2x=x-2 D=4+60=8² - 6y=34

    5=3x x1=-5 y=-34/6

    x=5/3 x2=3 y=-17/3
  2. 29 апреля, 19:31
    0
    -6x-3x=-6-9;

    -9x=-15;

    15/9

    ответ: 15/9

    (дробь)