5 (3-2y) - 4 (9-y) = 3 (y+5)

+5
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 14:58
    -1
    15-10 у-36+4 у=3 у+15

    -10 у+4 у-3 у=15-15+36

    -9 у=36

    -у=36:9

    -у=4