8,3 x+15,6+14 x=38,88

+4
Ответы (1)
  1. 2 мая, 03:51
    0
    8,3x+15,6+14x

    8,3*38,88=322,704

    14*38,88=544,32

    322,704+15,6+544,32=882,624

    Ответ: 882,624