7y-4 (3y+5) = 2-3 (4y-9) =

+2
Ответы (1)
  1. 12 сентября, 16:10
    0
    7 у-4 (3 у+5) = 2-3 (4 у-9) ; 7 у-12 у-20=2-12 у+27; 7 у-12 у+12 у=27+2+20; 7 у=49, у = 7