З двох туристичних баз, видстань миж якими 34 км, вийшли одночасно назустрыч один одному пышохыд и лижник. Пишохид ишов зи швидкостю 5 км/год, год, а лижник - 12/км/год. Через скыльки годин вини зустринуться?

+4
Ответы (1)
  1. 18 августа, 11:08
    0
    1) 5+12=17 (км/год) - скорость сближения

    2) 34/17=2 (год) - сблизятся

    3) 5*2=10 (км) - пешеход

    4) 12*2=24 (км)

    Ответ: 10 и 24 км.