12,98 - (3,8a+1,3x) = 11,23

+5
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 16:16
    0
    12,98-11,23

    3,8-1,3 х=1,75

    х=3,8-1,3

    х=2,5

    х=2,5-1,3

    х=1,2

    12,98 - (3,8*1,2-1,3*1,2) = 11,23