3 1/8+7 5/12+5 3/8+1/12

+3
Ответы (1)
  1. 30 июня, 17:11
    0
    3 1/8+7 5/12 + 5 3/8+1/12=15 3/24+10/24+9/24+2/24=15 24/24=16