1 5//6 / 7 1//3=1.6/X

+3
Ответы (1)
  1. 31 января, 20:05
    0
    1 5/6 х=1/6*7 1/3

    1 5/6 х=1 2/9

    х=1 2/9:1 5/6

    х=2/3