Округлите число 1,69457 до десятых, до сотых, до тысячных

+1
Ответы (2)
  1. 28 января, 00:34
    0
    До 10-х = 1,7

    до 100-х=1,69

    до 1000-х=1,695
  2. 28 января, 01:28
    0
    1,7 - до десятых

    1,69 - до сотых

    1,695 - до тысячных