1) 2 4/11-1 =; 2) 2 4/11-1 7/11 =;

+1
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 04:24
    0
    1) 2 4/11-1 = 26/11 - 11/11 = 15/11=1 4/11;

    2) 2 4/11-1 7/11 = 26/11-18/11 = 8/11