1) - 8,3 + (-1,7) =

2) - 1,8 + (-2,9) =

5) - 4,5 - (3,8) =

+4
Ответы (1)
  1. 5 августа, 23:50
    0
    - 8,3 + (- 1,7) = - 10

    - 1,8 + (- 2,9) = - 4,7

    - 4,5 - 3,8 = - 8,3