18:2+7*3

6*5-24:3

21:3-35:5

6*7+6*3

+5
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 08:12
    0
    1) 18:2+7 х3 = 9+21=30

    2) 6 х5-24:3=30-8=22

    3) 21:3-35:5 = 7-7 = 0

    4) 6 х7 + 6 х3 = 42+18=60