1) 54/24+7/60=

2) 11/21-8/35=

+4
Ответы (1)
  1. 12 января, 04:00
    0
    1) 54/24+7/60=2,36666666667

    54/24=2,25

    7 / 60 = 0,11666666666

    2,25+0,11666666666=2,36666666666

    2) 11/21-8/35=0,29523809523

    11/21=0,52380952381

    8/35=0,22857142857

    0,52380952381-0,22857142857 = 0,29523809524