5/7 у+1/4 у+3/14 у+1 3/4=

+5
Ответы (1)
  1. 11 августа, 23:02
    0
    5/7y+1/4y+3/14y+1 3/4=10/14y+1/4y+3/14y+1 3/4=13/14y+1/4y+1 3/4 = 26/28y+7/28y+1 3/4=33/28y+1 3/4=1 5/28y + 1 3/4