18 9 6=15, 11 7 8 = 12, 9 5 4 = 10, 13 8 5 = 10

+1
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 10:53
    0
    18-9+6=15 11-7+8=12 9+5-4=10 13-8+5=10