37 х11 - (777:37+252:14)

+2
Ответы (2)
  1. 4 июня, 15:58
    0
    777:37=21 252: 14=18 21+18=39 37*11=407 407-39=368
  2. 4 июня, 17:39
    0
    37 х11 - (777:37+252:14) = 368