90 - (25+15) : 8 = 22+5.8+27:3=

+1
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 10:29
    0
    90 - (25 + 15) / 8 = 85

    25+15=40

    40/8=5

    90-5=85

    22 + 5 * 8 + 27 / 3 = 71

    5*8=40

    27/3=9

    22+40=62

    62+9=71