16-29+14-48 - 3,2-7,8-5,4+4,6

-4,28-1,53 - (-7,85) + (-9,06)

+2
Ответы (2)
  1. 26 января, 22:00
    -1
    16-29+14-48=-13 + (-34) = - 21

    -3,2-7,8-5,4+4,6=-11-0,8=-11,8

    -4,28-1,53 - (-7,85) + (-9,06) = - 5,81+7,85-9,06=-14,87+7,85=-7,02
  2. 26 января, 22:09
    -1
    16-29+14-48 = - 47

    -3,2-7,8-5,4+4,6 = - 11,8

    -4,28-1,53 - (-7,85) + (-9,06) = - 7,02