1 3/17. 2 10/17 1 7/17+1 2/17

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 06:11
    0
    1 3/17*2 10/17=20/17*44/17=880/289=3 13/289

    1 7/17+1 2/17 = (1+1) * (7/17+2/17) = 29/17