А 7 5/12 + 4 3/8

б 3 11/20 + 2 19/30

в 9 5/6 - 2 3/4

г 3 3/10-1 7/15

+2
Ответы (1)
  1. 19 мая, 03:09
    0
    7 5/12+4 3/8=11 19/24

    3 11/20 + 2 19/30=6 11/60

    9 5/6-2 3/4=7 1/12

    3 3/10-1 7/15=1 5/6