Вычислите 1 м3 - 68 дм3 = ? см3

+1
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 05:27
    0
    1 м^3=1000 дм^3

    1000-68=932 дм^3

    1 дм^3=1000 см^3

    1000*932 = 932000 cм^3