1,3 (х + 20 у) - 40 (0,9-х) + 63 у

+5
Ответы (2)
  1. 19 декабря, 05:38
    0
    1.3 (х+20 у) - 40 (0.9-х) + 63 у=1.3 х+26 у-36+40 х-63 у=41.3 х+89 у-36
  2. 19 декабря, 08:18
    0
    1,3 (х + 20 у) - 40 (0,9-х) + 63 у=

    =1,3x+26y-36+40x+63y=

    =41,3x+89y-36