7,14:3,5 - (2,02*0,55-4,5*0,34) =

+5
Ответы (1)
  1. 3 апреля, 09:41
    0
    7,14:3,5 - (2,02*0,55-4,5*0,34) = 2,04 - (1,111-1,53) = 2,04 - (-0,419) = 2,459