0,88*0,45+26,64/111=?

+5
Ответы (2)
  1. 21 мая, 07:08
    0
    0,88*0,45=0,396

    26,64/111=0,24

    0,396+0,24=0,636
  2. 21 мая, 08:12
    0
    1) 0,88*0,45=0,396

    2) 26,64/111=0,24

    3) 0,396+0,24=0,636

    Ответ: 0,636