13 июля, 23:07

Чому Академiк Бiлецький порiвняв композицiю роману з будинком з багатьма надбудовами. Хiба ревуть воли, як ясла повнi?

+2
Ответы (1)
  1. 13 июля, 23:13
    0
    У 70? х роках ХІХ ст. провідною темою українських письменників було, як уже зазначалося раніше, життя села. Реформа кріпосного права 1861 р., стрімка капіталізація принесли в селянський світ нові проблеми: хлібороб опинився перед складним вибором - господарювати по'старому чи йти в місто на заробітки, зберігати совість, давні моральні устої чи зректися всього цього заради виживання й збагачення, боротися за свої права чи підкоритися жорстокому світові ... Відповідно нового забарвлення в літературі набули й характери селян.

    Найпомітнішим здобутком нашого красного письменства в розкритті цієї теми вважається роман Панаса Мирного та Івана Білика "Хіба ревуть воли, як ясла повні?". Це був перший "роман з народного життя", у якому, за визначенням І. Франка, "змальовано майже столітню історію українського села", розкрито тогочасну дійсність у всіх її складностях і суперечностях.
Знаете ответ?
Сомневаетесь в ответе?
Найдите правильный ответ на вопрос ✅ «Чому Академiк Бiлецький порiвняв композицiю роману з будинком з багатьма надбудовами. Хiба ревуть воли, як ясла повнi? ...» по предмету 📘 Литература, а если вы сомневаетесь в правильности ответов или ответ отсутствует, то попробуйте воспользоваться умным поиском на сайте и найти ответы на похожие вопросы.
Смотреть другие ответы