BaO + ... = BаSO3

Fe (OH) 3 = ... + ...

ZnCl2 + ... = ZN (OH) 2 + ...

Na2SO4 + ... = BaSO4 + ...

+4
Ответы (2)
  1. 3 февраля, 12:57
    0
    SO2

    Fe+H2O

    H2O. CL

    Ba. Na
  2. 3 февраля, 14:07
    0
    2) 2Fe (OH) 3 = Fe2O3+3H2O

    3) ZnCl2+2NaOH = Zn (OH) 2 + 2NaCl

    4) Na2SO4 + BaCl2 = BaSO4 + 2NaCl