Расчитайте массу 200 молекулы воды

+3
Ответы (2)
  1. 7 января, 14:52
    0
    200 г, тому що густина води = 1.

    200/1=200
  2. 7 января, 15:51
    0
    N (H2O) = n/Na = 200/6.02*10 (23) = 33.22*10 (-23) моль

    M (H2O) = 1*2+16 = 18 г/моль

    m (H2O) = n*M = 33.22*10 (-23) * 18 = 597.96*10 (-23) г