Составить Формулы:

1) 3 - метил, 4 - пропил гептан

2) 3 - диэтил, 5 - метил гепта, диен 1,4

+3
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 16:46
    0
    1) СH3-CH2-CH-CH-CH2-CH2-CH3

    | |

    CH3 C3H7

    C2H5

    |

    2) CH2=CH-C-CH=C-CH2-CH3

    | |

    C2H5 CH3