Mr (CA (OH) 2) - ?

Mr (Li OH) - ?

+3
Ответы (2)
  1. 22 марта, 23:06
    0
    Mr (CA (OH) 2) = 40 + 2 * (1+16) = 74

    Mr (Li OH) = 39+1+16=56
  2. 22 марта, 23:27
    0
    Mr (CA (OH) 2) - ?

    Mr (Li OH) - ?

    1) 40 + (1+16) * 2=74

    2) 7++16+1=24