Изомеры на примере пентен - 1

+2
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 07:53
    0
    СH2=CH - CH2-CH2-CH3 - пентен-1

    CH2=CH-CH (CH3) - CH3 - 3-метилбутен-1

    CH3-CH=CH-CH2-CH3 - пентен-2